Eksperci IAB Polska

06.06.2018

Lista Ekspertów IAB Polska

Poniżej prezentujemy Listę Ekspertów IAB Polska, prestiżowego grona osób o najwyższych na rynku kompetencjach w obszarze digital marketingu.

Lista Ekspertów IAB Polska to osoby najbardziej zaangażowane merytorycznie w prace kilkunastu grup roboczych działających w IAB Polska.

Grupa Robocza Adblocki

  • Paweł Kopacki (Wirtualna Polska Media S.A.)
  • Wojciech Wojciechowski (Media Impact Polska)
  • Małgorzata Pogorzelska (Wirtualna Polska Media S.A.)

Grupa Robocza Agencje interaktywne

  • Sławomir Skowerski (GoldenSubmarine Sp. z o.o.)
  • Kamila Kownacka (Omnicom Media Group)
  • Luiza Pawłowska (Discipline Media Group)

Grupa Robocza Audiowideo

  • Rafał Jung (Teads)
  • Teresa Wierzbowska (Cyfrowy Polsat S.A.)
  • Agnieszka Ożadowicz (Polska Agencja Prasowa S.A.)
  • Dominik Dębski (Grupa Onet-RAS Polska)
  • Magda Patorska (Agora S.A.)
  • Małgorzata Madej (TVN Media Sp. z o.o.)

Grupa Robocza Badania

  • Paweł Kolenda (IAB Polska)
  • Małgorzata Kaczmarczyk (Wirtualna Polska Media S.A.)
  • Izabela Koroś (Wirtualna Polska Media S.A.)
  • Iwona Zemla (Grupa Interia)
  • Katarzyna Ludka-Stempień (Ringer Axel Springer Sp. z o.o.)
  • Anna Miotk (PBI)

Grupa Robocza Brand Safety 

  • Marta Sułkiewicz (Gemius S.A.)
  • Małgorzata Bartoszewicz (MindShare)
  • Martyna Kaleta (Media Impact Polska)

Grupa Robocza Content Marketing

  • Marta Nowicka (Media Impact Polska)
  • Anna Gumkowska (Agora S.A.)
  • Izabela Kaczmarczyk (WhitePress Sp. z o.o.)
  • Łukasz Ciechanek (Grupa Netsprint)

Grupa Robocza Cyberbezpieczeństwo

  • Jędrzej Trzciński (Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.)
  • Błażej Szymczak (Allegro Sp. z o.o.)
  • Michał Wierucki (Allegro Sp. z o.o.)

Grupa Robocza E-commerce

  • Justyna Spytek (TradeTracker Poland Sp. z o.o.)
  • Wiola Łada – Szewczenko (Havas Media Sp. z o.o.)

Grupa Robocza E-mail marketing

  • Paweł Sala (Freshmail Sp. z o.o.)
  • Michał Zawadzki (SME Bussiness)
  • Natalia Paczóska (GetResponse)
  • Judyta Mojżesz-Zimonczyk (INIS Sp. z o.o.)

Grupa Robocza Gry/eSport

  • Szymon Kubiak (MediaCom)
  • Paweł Kowalczyk (Grupa Onet-RAS Polska Sp. z o.o.)
  • Jacek Jankowski (Wirtualna Polska Media S.A.)
  • Wojciech Jeznach (FantasyEXPO Sp. z o.o.)
  • Piotr Bombol (Gameset)

Grupa Robocza Mobile marketing

  • Tomasz Woźniak (Future Mind Sp. z o.o.)
  • Tomasz Szulkowski (Mobext)
  • Jacek Dymkowski (Netsprint)
  • Maciej Furnal (Ad Prime)
  • Dariusz Werelich (Adrino Sp. z o.o.)

Grupa Robocza Prawna

  • Katarzyna Grot-Kosowicz (ZPR Media S.A.)
  • Wiktor Rainka (Grupa AdNext)
  • Ewa Nitkiewicz (Grupa Onet-RAS Polska)
  • Jarosław Ostrowski (ABI Media Holding)
  • Wojciech Piszewski, Agora S.A.

Grupa Robocza Programmatic

  • Elżbieta Kondzioła (Sprzedajemy.pl Sp. z o.o.)
  • Agnieszka Wichulska (iBillboard Poland Sp. z o.o.)
  • Krzysztof Czok (Społecznosci Sp. z o.o. Sp. Komandytowa)

Grupa Robocza SEM

  • Maciej Gałecki (Bluerank Sp. z o.o.)
  • Cezary Czapluk (Adtank Sp. z o.o.)
  • Dawid Liegman (Wavemaker Sp. z o.o.)
  • Łukasz Machura (Sunrise System Poland Sp. z o.o.)
  • Wojciech Wietecha (Eniro Polska Sp. z o.o.)

Grupa Robocza Social Media

  • Agnieszka Przewoźnik (Społeczności Sp. z o.o. Sp.k.)
  • Paulina Płochocka (grey tree Sp. z o.o.)
  • Daniel Schink (Liquid Advertising)

Grupa Robocza Usability

  • Katarzyna Kukułka (VML Poland)

Grupa Robocza Viewability

  • Piotr Kowalczyk (Polska Press Sp. z o.o.)
  • Marta Sułkiewicz (Gemius S.A.)
  • Michał Szczur (MindShare)
  • Małgorzata Lakowska (Netscore)
  • Tomasz Piątkowski (Meetrics)