Jak rozwijać kompetencje z zakresu e-marketingu? – zapraszamy na studia podyplomowe Uczelni Łazarskiego

20.07.2016

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego i Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zapraszają na studia podyplomowe E-marketing w praktyce. To idealna propozycja dla marketerów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje o obszar digital i stać się prawdziwymi specjalistami od marketingu zintegrowanego.

Uwaga! Przy zapisie do końca czerwca 2018 obowiązuje zniżka 10%. teksttt

Studia podyplomowe E-marketing w praktyce umożliwiają uzyskanie wiedzy z zakresu szeroko pojętego e-marketingu, w tym w szczególności: wykorzystywania nowych  mediów, realizacji projektów internetowych, prowadzenia kampanii online, mechanizmu, wykorzystania i analizy badań prowadzonych w sieci, planowania strategii i zarządzania marką, modeli biznesowych i nowoczesnych narzędzi do prowadzenia e- biznesu, e-commerce, social i marketingu zintegrowanego.

Studia uwzględniają również przygotowanie do egzaminu certyfikowanego przez IAB Polska – Digital Marketing Qualification (DIMAQ). Jest to pierwszy na polskim rynku, a zarazem najbardziej rozpoznawalny program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych, który stanowi potwierdzenie posiadanych kwalifikacji.

E-marketing w praktyce to studia realizowane zgodnie z ideą Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego: kształcenia praktyków przez praktyków, a zajęcia prowadzą eksperci z branży internetowej z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, dzięki czemu słuchacze zdobywają praktyczne umiejętności. Większość wykładowców to osoby zajmujące kierownicze i dyrektorskie stanowiska w agencjach interaktywnych oraz firmach SEO/SEM, buzz marketingowych czy e-mail marketingowych. Wśród ekspertów znajdują się również przedstawiciele największych na rynku wydawców, internetowych firm badawczych oraz przedsiębiorstw zajmujących się tematyką usability.

Rekrutacja trwa do 30 września (w przypadku wyczerpania limitu miejsc, rekrutacja może zakończyć się w terminie wcześniejszym). Szczegółowe informacje oraz pełny program studiów znaleźć można na stronie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.