Najlepsze case studies SEM

22.01.2018

 

Grupa Robocza SEM, działająca w strukturach IAB Polska, przedstawia publikację 9 Case Studies SEM. To kolejna, po Raporcie Marketing w Wyszukiwarkach  wydanym w 2016 roku, publikacja Grupy, której celem jest edukowanie rynku i promowanie dobrych praktyk związanych z tym dynamicznie rozwijającym się obszarem komunikacji.

„9 Case Studies SEM” jest przewodnikiem po ciekawych, efektywnych i nagradzanych kampaniach SEM, prezentuje cele i grupy docelowe, podsumowuje efekty, przedstawia założenia strategii, wykorzystane narzędzia i ich mechanikę. To kompendium wiedzy na temat działań branży stanowi również doskonałe źródło do inspiracji dla wszystkich, którzy planują przeprowadzenie kampanii w wyszukiwarkach internetowych.

Marketerzy podkreślają, że studia przypadków są dla nich jednym z najważniejszych źródeł inspiracji. Wychodzimy im naprzeciw – opracowanie, które udostępniamy stanowi nie tylko przegląd możliwości produktów reklamowych wyszukiwarek, ale na konkretnych liczbach pokazuje jak promocja w tym kanale może procentować w różnych branżach i na rzecz różnych organizacji

komentuje Maciej Gałecki, CEO Bluerank, szef Grupy Roboczej SEM

Publikacja składa się ze zbioru 9 case studies udanych kampanii SEM z lat 2015-2016 z polskiego rynku.

Zapraszamy do lektury!

 

Pobierz Najlepsze Case Studies SEM