Zostań prelegentem FORUM IAB 2018. Tematem przewodnim – Powrót do przyszłości: nowy marketing, człowiek, technologia

11.01.2018
Przed nami dwunasta edycja FORUM IAB, najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w kraju, organizowanej przez IAB Polska. Już 6-7 czerwca 2018 w warszawskich Złotych Tarasach czeka nas kilkadziesiąt unikalnych wystąpień pod tematem przewodnim Powrót do przyszłości: nowy marketing, człowiek, technologia. Chcesz zostać jednym z prelegentów? Zgłoś swoją propozycję do 11 lutego br. logo forum 2018Powrót do przyszłości?Żyjemy otoczeni zaawansowaną technologią, ale coraz bardziej potrzebujemy powrotu do wartości i prawdziwych emocji. Zachłysnęliśmy się pierwszymi możliwościami zaawansowanego wykorzystania danych, automatyzacją i  komunikacją w social mediach.Tymczasem współczesny człowiek wraca do podstawowych prawd i wartości, a zmęczony ciągłą komunikacją marketingową ucieka przed reklamą.Temu właśnie spróbujemy się bliżej  przyjrzeć  i lepiej zrozumieć podczas FORUM IAB 2018. Marketingowy powrót do przyszłości będziemy rozpatrywać w trzech blokach tematycznych:

  • nowy marketing
  • człowiek
  • technologia

Podziel się swoim doświadczeniem i wiedzą -zostań prelegentem FORUM IAB 2018

Wszystkich ekspertów branży marketingowej i internetowej, którzy chcą zabrać głos w dyskusji nad nowym porządkiem reklamy w świecie pod napięciem, zapraszamy do zgłaszania propozycji swoich wystąpień do 11 lutego br.

Szczegółowe informacje odnośnie zagadnień tematycznych poszczególnych bloków tematycznych dostępne w briefie.

Wypełniony zgodnie z briefem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY należy wysłać na adres forum2018@iab.org.pl do 11 lutego 2018.

  • Zgłoszenie tematu wystąpienia jest bezpłatne.
  • Zgłoszenia powinny być dostarczone w formie wypełnionego formularza zgodnego z oficjalnym formularzem zgłoszeń na IAB Forum IAB 2018.
  • Decyzja Rady Programowej o tym, które z propozycji zostaną uwzględnione w programie FORUM IAB 2018, zapadnie do 7 maja br.