Zespół Doradców Gospodarczych TOR przystępuje do grona członków IAB Polska

07.02.2018

Zespół Doradców Gospodarczych TOR przystępuje do grona członków IAB Polska.

Zespół Doradców Gospodarczych TOR jest jedną z wiodących polskich firm doradczych. Specjalizuje się w usługach obejmujących obszary: infrastruktury transportowej i przesyłowej, kolei oraz systemów transportu publicznego, zarządzanie ruchem powietrznym i zagadnienia związane z przestrzenią miejską. Bada, komentuje, tworzy raporty i analizy a także wydarzenia kongresowe i konferencyjne, debaty eksperckie oraz specjalistyczne seminaria, służące merytorycznej dyskusji, wymianie poglądów i pozyskiwaniu ważnych informacji o branżach, którymi się zajmuje.

Z radością dołączyliśmy do grona członków IAB. Jako wydawca internetowy chcemy aktywnie działać na rzecz rozwoju branży internetowej, promowania dobrych praktyk i edukacji rynku. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, a także korzystać ze wsparcia innych członków IAB. Jesteśmy gotowi na wyzwanie jakim jest współtworzenie wysokich standardów dla branży reklamowej i interaktywnej

- mówi Ewelina Betiuk, ZDG TOR

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.