Weź udział w badaniu nt. komunikacji marketingowej online. Wypełnij ankietę IAB Polska

10.04.2019

IAB Polska zaprasza do udziału w badaniu dotyczącym komunikacji marketingowej online. Ankietę kierujemy do przedstawicieli wszystkich podmiotów szeroko pojętego rynku interaktywnego. Badanie pozwoli dostosować nasze działania edukacyjne do realnych potrzeb i przyczynić się do zwiększenia efektywności komunikacji marketingowej działających na polskim rynku firm.

Jeśli jesteś przedstawicielem reklamodawcy, wydawcy, domu mediowego, agencProjekt bez tytułu (5)ji reklamowej, agencji PR, sieci reklamy internetowej lub influencerem, zapraszamy udziału w  badaniu. Jeśli nie należysz do tego grona, ale obszar marketingu online i jego rozwój jest dla Ciebie interesujący, jeśli znasz osoby reprezentujące powyższe specjalizacje, podaj zaproszenie dalej.

Celem badania jest poznanie Twojej opinii o znaczeniu i skuteczności poszczególnych elementów komunikacji marketingowej w internecie, a także ocena zrozumienia mechanizmów działania i zbadanie powszechności korzystania z narzędzi marketingu online przez polskie firmy. Dzięki Twojemu wkładowi będziemy mogli dostosować działania edukacyjne IAB do realnych potrzeb i przyczynić się do zwiększenia efektywności komunikacji marketingowej działających na polskim rynku firm.

Wypełnij ankietę

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie mniej niż 10 minut. Badanie trwa do 7 czerwca 2019. Serdecznie zapraszamy do udziału!