Silvermedia wstępuje do grona IAB Polska

13.02.2018

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła Silvermedia S.A.

Silvermedia to nowatorska firma IT założona w 2002 r. z inicjatywy Silvermedianaukowców i pasjonatów biocybernetyki. Misją firmy jest transfer nauki do biznesu. Opracowujemy spersonalizowane rozwiązania informatyczne dla dużych instytucji, a od 2017 roku intensywnie rozwijamy kompetencje digital, wspierając firmy w działaniach marketingowych i pogłębionej analityce. Wykorzystując wiedzę o użytkownikach i ich zachowaniach w sieci, zwiększamy efektywność prowadzonych działań marketingowych.

Silvermedia na polskim rynku istnieje już od ponad 15 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów dla dużych instytucji. Dlatego przystąpienie do IAB Polska z jednej strony jest dla nas naturalną koleją rzeczy, ale jest i kolejnym ważnym krokiem w historii rozwoju naszej firmy. Krokiem, który pozwoli nam podzielić się naszym bogatym doświadczeniem oraz da nam możliwość aktywnego uczestnictwa na rynku marketingu internetowego. Cieszymy się tym, bardziej, iż cele i wartość IAB Polska są zbieżne z naszymi wartościami

- dr inż. Ireneusz Wochlik – prezes

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.