SEOgroup w szeregach IAB Polska

29.01.2019

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza SEOgroup – firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego.

seogrSEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym firma od zawsze koncentruje się na dostarczaniu wartości dla klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi.

Nie ulega wątpliwości, że aktywności SEO/SEM są jednymi z kluczowych w kontekście prowadzenia skutecznych działań marketingowych w internecie, przekładających się na wymierne efekty. Rynek ich dotyczący wciąż się rozwija. Po ponad 10 latach, od kiedy SEOgroup prowadzi takie działania na rynku polskim i zagranicznym, podjęliśmy decyzję o tym, by dołączyć do IAB Polska, by móc bardziej niż do tej pory wspierać ich rozwój i mieć również większy wpływ na edukację branży oraz na sam rynek.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 240 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.