Robert Wielgo na 18. Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury

10.04.2019

 

3-4 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbyło się 18. Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym IAB Polska.

3 i 4 kwietnia spotkali się prezesi największych polskich firm, przedstawiciele administracji publicznej i reprezentacja rządowa, by wspólnie dyskutować nad stanem obecnym i przyszłością polskiej gospodarki w kontekście nowych technologii. Wydarzenie było podzielone na 6 paneli tematycznych. Członek Zarządu IAB – Robert Wielgo, poprowadził część pt., „Klient cyfrowy”, drugiego dnia wydarzenia.

Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury będzie poświęcone rozwojowi bardzo ważnych dziedzin gospodarki jakimi są telekomunikacja i informatyka, w kontekście rozwijającej się polskiej gospodarki. Będziemy mówili o tym czego gospodarka potrzebuje dzisiaj od operatorów i jakie wyzwania stoją przed operatorami telekomunikacyjnymi czy dostawcami usług teleinformatycznych. Teleinformatyka i infrastruktura to dziedziny wiedzy i rozwoju, które stają się już dzisiaj siłą napędową gospodarki 4.0, stanowiącą fundament strategii zrównoważonego rozwoju rządu Premiera Mateusza Morawieckiego.Sympozjum1

- twierdzi Piotr Muszyński, Przewodniczący Rady Programowej, Założyciel & Prezes, FixMap.

Zwieńczeniem pierwszego dnia 18. edycji Sympozjum Świata Teleinformatyki i Infrastruktury była Wielka Gala Złotych Anten. Podczas jej trwania niezależna Kapituła Konkursowa, składająca się z uznanych autorytetów w branży, nagrodziła laureatów Konkursu Złote Anteny.

Kongres realizowany jest w ramach działalności grupy MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe w Polsce dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.