Patronat IAB: SAP Hybris Day 2018

22.02.2018

Kolejna edycja SAP Hybris Day odbędzie się 21 marca i przebiegnie pod hasłem: KLIENT W CENTRUM UWAGI, czyli jak zbudować długotrwały związek marki z klientem. IAB Polska objęło wydarzenie swoim patronatem.

Zmiana jest nieodzownym elementem życia w erze cyfrowej – determinuje zachowania i doświadczenia, których mało kto spodziewałby się jeszcze 10 lat temu. Choć umówienie się na pierwszą randkę stało się bardzo łatwe, to zbudowanie wartościowego związku jest już znacznie trudniejsze. Podobnie w przypadku relacji klienta z firmą. Na szczęście z pomocą przychodzi transformacja cyfrowa i technologia, która pomaga budować głęboką i długotrwałą relację klienta z marką.

To właśnie klientowi i jego związkowi z marką jest poświęcona tegoroczna edycja konferencji SAP Hybris Day. Wykorzystaj szansę i dowiedz się, jak angażować klienta, rozkochując go w swojej ofercie!

Podczas konferencji zostaną omówione wyniki badania „SAP Hybris Consumer Insight”, w którym zostały poddane weryfikacji odczucia polskich klientów na różnych etapach ich związku z marką. Zagadnienia poruszane podczas spotkania będą poparte przykładami historii klientów SAP Hybris, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas prezentacji, ale również w ramach dedykowanych spotkań „Poznaj Naszych Klientów”. W agendzie konferencji nie zabraknie gorącego zagadnienia, jakim jest poufność danych w kontekście wchodzącego w życie już w maju tego roku Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Część merytoryczną konferencji podsumuje swoim inspirującym wystąpieniem gość specjalny Rahim Blak – ekstrawertyczny przedsiębiorca, Social Media Ninja, wierzący, że tworzenie Starupów jest Sztuką.

Dzięki obecności innowacyjnych i interaktywnych showcase’ów, uczestnicy SAP Hybris Day będą mogli doświadczyć rozwiązań oferowanych przez firmę. Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest koktajl, który będzie doskonałą okazją do kuluarowych rozmów oraz networkingu biznesowego.

Szczegóły na: https://www.hybris.com/en/sap-hybris-day-poland-2018