Patronat IAB : II edycja RIBA FORUM

22.02.2018

Druga edycja konferencji RIBA Forum (RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt) przebiegnie pod hasłem „Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji” i odbędzie się w dniach 28 lutego-1 marca 2018 roku w Warszawie. IAB objęło spotkanie patronatem honorowym.

Nowe regulacje to bardzo duże wyzwanie dla podmiotów gromadzących i przetwarzających dane osobowe. Zadania ochrony danych nie można powierzyć z osobna ani IT, ani prawnikom, ani biznesowi w firmie, czy urzędzie. Niezbędna jest sprawna współpraca.

W programie konferencji znajdą się takie zagadnienia, jak przenoszenie danych, profilowanie, prawo do bycia zapomnianym. Prelekcje będą dotyczyły także stanu przygotowań do wdrożenia RODO, analiza ryzyka i ocena skutków dla ochrony danych.

Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in.:  dr Maciej Kawecki z Ministerstwa Cyfryzacji, Andrzej Kaczmarek reprezentujący GIODO, Daniel Ślęzak oraz Adam Masiak z T-Mobile Polska, Michał Kaczorowski z Google Commercial Counsel CEE, Artur Piechocki z Kancelarii Prawnej APLAW, Agnieszka Sagan-Jeżowska z Bird & Bird, Mariola Więckowska z Grupy Allegro, Łucja Gdala z Centraals, Monika Sobczyk reprezentująca Medicover, Katarzyna Lewandowska z Kompanii Piwowarskiej, Maciej Kołodziej z SABI.

Więcej: https://ribaforum.pl/agenda-konferencji/