Patronat IAB: Beyond Advertising E-sport & Gaming Forum

12.06.2017

13 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja Beyond Advertising E-sport & Gaming Forum, którą objęliśmy swoim patronatem.

Wydarzenie jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie branży marketingowej esportem i gamingiem. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do pracowników działów marketingu, domów mediowych i agencji reklamowych.

Konferencję organizuje dom mediowy Mediacom oraz Maciej „sawik” Sawicki, dziennikarz i ekspert zajmujący się sportami elektronicznymi.

Mediacom odpowiedzialny jest za realizację największych kampanii gamingowych w Polsce m.in. dla takich marek jak Play czy Sprite.

Maciej Sawicki działa na scenie esportowej od 2005 roku. Był oficjalnym polskim komentatorem Intel Extreme Masters 2017.

Event odbędzie się w warszawskim Studiu Las na ulicy Racjonalizacji 6/8.

Organizatorzy zaplanowali 2 sceny: jedna z nich poświęcona zostanie zagadnieniom z obszaru marketingu, inwestycji w esport i współpracy ze streamerami i drużynami. W prelekcjach wezmą udział przedstawiciele domów mediowych, agencji reklamowych, gamingowych i mediów. Druga scena poświęcona będzie na zagadnienia esportowe. W prelekcjach i panelach udział wezmą właściciele i menedżerowie drużyn esportowych, trenerzy, a także profesjonalni zawodnicy.

Udział w konferencji potwierdzili m.in.:

Michał Sobolewski – dyrektor marketingu B2C Play

Viktor Wanli – twórca i CEO Kinguin

Włodek Markowicz – Youtuber, jeden z twórców vloga „Lekko Stronniczy”.

Ziemowit Ryś – kierownik marketingu w Centralnym Ośrodku Sportu

Bartek Jędrychowski – Współzałożyciel Gamekit

Bilety do nabycia na https://esportforum.evenea.pl/

Więcej informacji na stronie http://esportforum.pl.