Merlin Group dołącza do IAB Polska

01.07.2017

Do IAB Polska dołącza Merlin Group – grupa kapitałowa działająca w obszarze e-commerce.

W grupie Merlin Group znajdują się 3 podmioty: Merlin Commerce prowadząca sprzedaż w 3 sklepach: merlin.pl, cdp.pl oraz topamll.ua, Merlin Business Services oferująca usługi logistyczne i IT dla sklepów internetowych oraz wydawnictwo Merlin Publishing, które na Warszawskich Targach Książki w roku 2017 zaprezentowało swoją pierwszą pozycję.

Dla Merlin Group największą wartością z dołączenia do IAB Polska jest możliwość wymiany doświadczeń i poglądów oraz dzielenie się wiedzą z innymi podmiotami rynku e-commerce. Przez aktywny udział w konferencjach i kontakt z innymi członkami IAB Polska zyskujemy możliwość współpracy z ciekawymi firmami oraz dostęp do bogatej i unikatowej wiedzy IAB w formie badań i raportów. Widzimy siebie jako aktywnego członka IAB, który nie tylko korzysta z możliwości, jakie daje dołączenie do związku, ale również dzieli się wiedzą, daje wsparcie i zawsze służy radą.

-mówi Marek Friedman, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.