Mapa Podmiotów Internetowych 2017/2018- zgłoś swoją firmę

04.07.2017

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do szóstej edycji Mapy Podmiotów Internetowych IAB Polska.  Prześlij logotyp swojej firmy do 15 września 2017 i daj się znaleźć swoim klientom.

Mapa Podmiotów Internetowych to projekt, który już od sześciu lat stanowi drogowskaz dla firm szukających do współpracy partnerów z branży digital. 

Celem projektu jest stworzenie usystematyzowanego kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym. Mapa ma stanowić aktualny drogowskaz dla firm korzystających z usług internetowych.

Pierwsza Mapa Podmiotów Internetowych IAB Polska zawierała wyłącznie logotypy firm członkowskich. Kolejne edycje były sukcesywnie wzbogacane  o logotypy firm niezrzeszonych w organizacji, aby ukazywać kompletny obraz rynku podmiotów internetowych w Polsce.
Od poprzedniej edycji  Mapa jest również interaktywna, co oznacza, że zamieszczone w niej logotypy będą po kliknięciu odnosić do strony www danej firmy. Ostatnia wersja Mapy dostępna do pobrania poniżej.

POBIERZ MAPĘ PODMIOTÓW INTERNETOWYCH 2016/2017

Główne kategorie firm prezentowanych w Mapie Podmiotów Internetowych 2017/2018 są następujące:

 • kreacja i realizacja,
 • narzędzia,
 • powierzchnie reklamowe,
 • analizy,
 • e-commerce
 • usługi.

Uporządkowanie firm w kategoriach ułatwia odnalezienie na Mapie poszukiwanego partnera do współpracy,  a także obrazuje całą drogę marketingową – od stworzenia kreacji reklamowej, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i zakup powierzchni reklamowej, analizę kampanii, aż po sprzedaż i usługi.

W której kategorii powinna się znaleźć Twoja firma?  Zgłoś się już teraz – o lokalizacji umieszczania logotypów na Mapie decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj. Możesz umieścić dowolną liczbę logotypów i zaproponować kategorię, w której powinny się znaleźć.

Cennik: 

 • Członek zwyczajny IAB Polska – 3 logotypy bezpłatnie
 • Członek nadzwyczajny IAB Polska – 1 logotyp bezpłatnie
 • Dodatkowy logotyp firmy członkowskiej IAB Polska – cena 600 zł netto
 • Logotyp uczelni współpracującej z IAB Polska (niezrzeszonej) – cena 500 zł netto
 • Logotyp firmy niezrzeszonej w IAB Polska – cena 1350 zł netto

Zgłoszenia do 6. edycji Mapy Podmiotów Internetowych IAB Polska przyjmujemy do 8 września 2017 r.
Termin publikacji Mapy to grudzień 2017 r.

Zgłoszenia dokonać można wypełniając i podpisując dedykowany formularz, który należy następnie  przesłać na adres: mapa@iab.org.pl 

POBIERZ FORMULARZ

Uwaga. Mapa Podmiotów Internetowych tworzona jest co roku na nowo. Nie umieszczamy automatycznie logotypów firm członkowskich ani  firm niezrzeszonych, które wzięły udział w  poprzednich edycjach projektu.

Zgłoszenie do Mapy następuje jedynie na podstawie prawidłowo wypełnionego i podpisanego formularza dedykowanego danej edycji projektu na adres: mapa@iab.org.pl.