Kup bilet pakietowy na Interact i Forum IAB. Tylko do 15 kwietnia oferta EARLY BIRD!

05.04.2019

Czy wiesz, że możesz wziąć udział w dwóch najważniejszych w tym roku konferencjach marketingowych w specjalnej cenie? Forum IAB łączy siły z Interact! Oferta Early Bird tylko do 15 kwietnia.1920x730

Interact to coroczne spotkanie europejskiej branży reklamy cyfrowej organizowane przez IAB Europe. Trzynasta edycja wydarzenia przygotowywana wspólnie z IAB Polska odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.  Tematem przewodnim będzie: Growing change. Changing growth.

Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Forum IAB zarówno pod względem lokalizacji i daty (Forum IAB odbywa się 5-6 czerwca w Warszawie), jak i tematycznie. Motywem przewodnim obu konferencji jest bowiem szeroko pojęty WZROST.

Podczas Interact będziemy go rozpatrywać w ujeciu globalnym i strategicznym. Zastanowimy się, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

W trakcie Forum IAB natomiast zapoznamy uczestników z praktycznymi rozwiązaniami na temat tego “Jak rosnąć”- jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje, czy też nasz rozwój osobisty.
A to wszystko w obszarze naszego lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

To jednak nie wszystko, co łączy oba wydarzenia! Przygotowaliśmy również specjalną ofertę cenową – BILET PAKIETOWY na udział w Forum IAB oraz Interact! OFERTA EARLY BIRD TYLKO D 15 KWIETNIA. Sprawdź i dołącz do grona uczestników – przedstawicieli świata cyfrowego z Polski i całej Europy.