Akredytacja DIMAQ: Konferencja „Lunch z e-commerce”.

08.04.2019


IAB Polska zostało partnerem konferencji „Lunch z e-commerce”.  5 prelegentów, praktyczna wiedza, towarzystwo profesjonalistów, wyśmienity lunch i piękny widok na centrum Warszawy. To tylko niektóre wyróżniki branżowego wydarzenia, które odbędzie się już 17 kwietnia na 32. piętrze Warsaw Trade Tower. Organizatorem eventu jest Ideo Force. Wydarzenie posiada akredytację DIMAQ.

Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacjiLunch przy E-commerce DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej. Kody rabatowe znajdują się poniżej.

Dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce to nie tylko ogromna szansa na odniesienie biznesowego sukcesu. To także niemałe wyzwania i trudności z jakimi musi zmierzyć się każdy celujący wysoko sklep internetowy. Podczas nadchodzącej konferencji opowiedzą o tym zaproszeni goście:

  • Kasia Ugorowska (SARE) „Kowal marketingu, czyli jak pracować z materią online”
  • Marcin Lipiec (Ideo) „Pokaż, co masz w koszyku, a powiem Ci, gdzie leży problem. O optymalizacji ścieżki zakupowej w e-commerce”
  • Jagoda Prętnicka- Markiewicz (SentiOne) „AI & chatboty w obsłudze klienta”
  • Tomasz Kwiatkowski (Ideo Force) „Wyścig o pole position, czyli historia sukcesu i problemy wielkiego e-commerce”
  • Paweł Szczyrek (Ideo Force) „Jeśli możesz iść przed siebie, czemu nie pójdziesz pod prąd? O nietypowych kampaniach nakręcających sprzedaż w e-commerce”.

Poza cenną, merytoryczną wiedzą „Lunch z e-commerce” będzie także świetną okazją do minglowania, wypicia aromatycznej kawy w towarzystwie branżowych ekspertów, przedsiębiorców i menadżerów, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Kod rabatowy dla osób z certyfikatem obniżający cenę do 25 pln:
– bilet standard – DIMAQForce
- bilet Last Day – DIMAQForce2

Rejestracja na wydarzenie jest przez: https://konferencjalunchzecommerce.evenea.pl/