Ideo Force dołącza do  IAB Polska

01.05.2017

Do grona członków IAB Polska dołącza Ideo Force, agencja marketingu zintegrowanego.

Ideo Force specjalizuje się w kompleksowej promocji firm oraz e-commerce. Zgrany zespół specjalistów pomaga małym i dużym markom odnosić sukcesy w internecie. Firmę tworzy ponad 40 osób, których ciężką pracę i umiejętności potwierdzają certyfikaty Google AdWords i Analytics oraz liczne grono zadowolonych klientów. Ideo Force od lat współpracuje z Google. Zostało wybrane do uczestnictwa w prestiżowym programie Google Rising Stars oraz otrzymało status Google Premier Partner.

IAB Polska to instytucja–marka. Rozpoznawalna, szanowana i darzona zaufaniem. Skupia wokół siebie inne duże brandy, tworząc naprawdę imponujące grono partnerów, pośród których niejeden chciałby się znaleźć.

Dlatego cieszymy się bardzo, że dzisiaj możemy stać się częścią organizacji IAB Polska. Wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwolą nam aktywnie wspierać realizację celów i mieć wspólnie wpływ na kształt teraźniejszego i przyszłego rynku interaktywnego.

-mówi Wojciech Szymański, Prezes Zarządu

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.