Httpool wstępuje do IAB Polska

31.08.2017

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Httpool, międzynarodowa sieć reklamowa koncentrująca się na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.

Httpool jest bezkonkurencyjnym partnerem dla domów mediowych i agencji reklamowych poszukujących zintegrowanych rozwiązań w reklamie cyfrowej i nowych mediów. Zapewnia ekskluzywny dostęp do atrakcyjnych platform i produktów reklamowych działając jako wyłączny partner globalnych marek m. in. Spotify, Twitter, Snapchat, Viber czy MSN. Siłą marki Httpool jest eksperckość na rynku mediów i najwyższej jakości serwis świadczony przez najlepszych i najbardziej doświadczonych specjalistów na 22 rynkach: Indie, Hong Kong, Austria, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Słowenia, Grecja, Kosowo, Macedonia, Polska, Rumunia, Węgry, Serbia, Estonia, Litwa, Łotwa, Ukraina i Rosja, Szwajcaria, Bośnia i Hercegowina. Po więcej informacji zapraszamy na www.httpool.com. Od lipca br. Httpool jest częścią IMS Internet Media Services, firmy należącej do Sony Pictures Televisoin Networks, jednego z wiodących holdingów mediowych na świecie.

Httpool jest aktywnym partnerem IAB na wszystkich rynkach, gdzie prowadzi swoja działalność. Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju polskiego rynku digital. Posiadając takie portfolio klientów i mając tak ogromne doświadczenie i wiedzę chcemy dzielić się nią z rynkiem i wspólnie pogłębiać kompetencje w zakresie marketingu i reklamy digital.

– mówi Sylwia Chada, prezes Httpool w Polsce

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.