Akredytacja DIMAQ: semKRK #6 BIG

15.05.2017

Już 14 czerwca w Krakowie odbędzie się 6. edycja semKRK – cyklu spotkań dla specjalistów z branży SEM i SEO oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ.

Podczas semKRK najlepsi specjaliści z branży opowiedzą o swoich doświsemkrkadczeniach, zaprezentują case study, przedstawią, z jakimi problemami się spotkali, jak je rozwiązali oraz jakie efekty biznesowe przyniosło to dla ich klientów. Dzielą się nie tylko wiedzą ale i doświadczeniem.

Wśród prelegentów między innymi: Anna Janiszewska (Google), Paweł Gontarek (FabrykaMarketingu / Zgred.pl), Maciej Lewiński (iSurvival), Michał Magdziarz (Deepcrawl / Semetrical), Damian Sałkowski (Senuto), Artur Strzelecki (SilesiaSem).

semKRK to nie jest zwykła konferencja – spotykamy się w Starej Zajezdni na Krakowskim Kazimierzu, która gwarantuje niezapomniany barcampowy klimat! Możesz liczyć nie tylko na rzeczowe prelekcje ale również materiały od partnerów, szanse rozmowy z ich przedstawicielami oraz doskonałą okazję do networkingu. Na ten moment obecność zapowiedziało ponad 150 osób, w tym wiele agencji SEO/SEM.

Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenia włączone są do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – pierwszego w Polsce certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ).

Szczegółowe informacje i możliwość rejestracji na stronie: http://semkrk.pl/

Zapraszamy!