Akredytacja DIMAQ: Konferencja in Digital Marketing

03.10.2017

Podczas 2 dni będą działały równorzędnie 2 sceny główne, na których ponad 40 ekspertów z Polski i z zagranicy poprowadzi merytoryczne, case’owe wystąpienia z niemal wszystkich obszarów tematycznych marketingu cyfrowego. Konferencję in Digital Marketing objęliśmy akredytacją DIMAQ. 

Do kogo kierowana jest oferta inDM? Do wszystkich tych, którzy na co dzień obcują z Digital marketingiem, a ostatnimi czasy jest ich coraz więcej, bo online Marketing staje się nieodłącznym elementem pracowników działu marketingu, promocji, pr, sprzedaży itd. Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem firmy, dyrektorem, bądź specjalistą około marketingowych obszarów, blogerem, czy też pasjonatem tematu, nie może Cię tam zabraknąć.

Zdecydowanie mocną stroną inDM’u jest kadra ekspertów. Tylko najlepsi z Najlepszych, reprezentujący swoim nazwiskiem czołowe firmy, marki i kampanie. Ludzie nieprzeciętni, którzy nie tylko są praktykami tematu ale także twórcami trendów, którzy myślą nieprzeciętnie i zapałem dzielą się swoją wiedzą przekazując ogrom inspiracji i motywacji w pakiecie.

To co idzie w komplecie z ekspertami to bogaty program, który stanowi niewątpliwą wartość dodaną dla uczestników konferencji. Wśród tematów, takie jak np. Wystąpią m.in. Jan Zając, Agata Mardosz, Artur Kurasiński, Szymon Lisowski czy Maciej Lewiński. Opisy poszczególnych ekspertów, tematy prezentacji i ich opisy na www.indm.pl

Podsumowując 2 dni3 scenypełna merytorykacase stusyprawdziwi eksperci w Digital marketingu – 4-5 października 2017 r. – Hala EXPO XXI w Warszawienajlepsi uczestnicy, którzy stanowią siłę napędową konferencji, bo chcą wiedzieć, tworzyć, rozwijać się. Trzeba być.

Wydarzenie zaczyna się już  4 października 2017. Nie pozostaje nic innego, jak szybka rejestracja na www.indm.pl.