Akredytacja DIMAQ: InternetBeta 2018

10.09.2018

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Na przestrzeni lat stała się wydarzeniem kultowym, w opinii jedynym w swoim rodzaju. Dziesiąta, jubileuszowa edycja wydarzenia już 19-21 września w Kielnarowej. Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ.

Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze ważnych certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w specjalnej cenie 1010 zł netto. Aby otrzymać zniżkę, należy napisać na adres:  lbis@wsiz.rzeszow.pl, podając nr certyfikatu

ibeta

Prelegentami tegorocznej edycji będzie ponad 100 przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych, digitalowych, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujących dla największych marek oraz tych niszowych, socjologów, psychologów, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań. Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji.

Więcej informacji na: https://www.internetbeta.pl/