Akredytacja DIMAQ: Impact Academy

28.02.2018

Impact Academy to przede wszystkim Impact Days, odbywająca się dwa razy do roku międzynarodowa konferencja. Drugim filarem IA są Impact Seminars, eksperckie spotkania w mniejszym gronie poświęcone konkretnym zagadnieniom dotyczącym trendów konsumenckich, nowych formatów reklamowych czy kwestii pomiaru aktywności online.

Wszystkie wydarzenia Impact Academy objęte są akredytacją DIMAQ, co oznacza  oznacza, że posiadacze certyfikatów za udział w wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Najbliższa edycja IMPACT DAYS pod hasłem #GROWTH odbędzie się 8 marca 20178 w Warszawie.

Wzrost i rozwój jest tym, o czym marzy każdy przedsiębiorca lub marketer. Jak go osiągnąć w bardzo zróżnicowanym, pełnym niespójności i zaskoczeń cyfrowym świecie? Jak działać szybciej, bardziej efektywnie niż inni? Gdzie szukać nowych pomysłów?
Podczas 7. edycji konferencji Impact Day  prelegenci z Polski ze świata przedstawią różne pomysły na rozwój biznesu w środowisku cyfrowym. Podzielą się doświadczeniami, obserwacjami, wynikami badań, a przede wszystkim zainspirują do działania. Wspólnie przyjrzymy się nowym możliwościom z perspektywy rynku, nowych grup klientów, zastosowania narzędzi marketingowych i systemów online.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i rejestracja na stronie: http://impactday.pl/