Akredytacja DIMAQ: E-commerce Insights

02.10.2017

Konferencja E-commerce Insights, w całości poświęcona najnowszym trendom i technologiom w e-handlu, odbędzie się 14 listopada br. w Warszawie. Jest organizowana przez GetResponse, dostawcę usług email marketingowych i marketing automation.ecom

Wydarzenie objęliśmy zarówno patronatem IAB Polska, jak i akredytacją DIMAQ. Akredytacja  oznacza, że posiadacze certyfikatów za udział w  wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Podczas spotkania swoim doświadczeniem podzielą się reprezentanci takich marek jak m.in. Google, Allegro czy Carrefour. Prelegenci omówią konkretne case studies, wskażą najskuteczniejsze rozwiązania digitalowe oraz wyjaśnią, jak nowe przepisy RODO wpłyną na branżę e-commerce.

Uczestnicy będą mogli również odbyć indywidualne konsultacje z ekspertami, którzy krok po kroku pokażą, jak z pomocą narzędzi GetResponse usprawnić realizacje strategii sklepów online.

Konferencja jest zwieńczeniem cyklu prelekcji i certyfikowanych warsztatów z zakresu email marketingu i marketing automation organizowanych w największych miastach w Stanach Zjednoczonych. Roadshow ResponseCon 2017 rozpocznie się 17 października w Bostonie, a zakończy 26 października w Austin w Teksasie.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia:  https://www.getresponse.pl/email-marketing/ecommerceinsights