Akredytacja DIMAQ: Digital Masterclass – warsztaty marketingowe

09.10.2018

Przygotuj swój biznes na 2019 rok! Semahead organizuje marketingowe warsztaty skierowane do właścicieli oraz specjalistów związanych z branżą e-commerce. Wydarzenie objęte jest Akredytacją DIMAQ.

d 470Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ – certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ). Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej z rabatem w wysokości 20%. Aby uzyskać kod zniżkowy, należy wysłać maila na adres: dimaq@iab.org.pl.

Digital Masterclass to formuła Semahead, dzięki której agencja i osoby zainteresowane branżą e-commerce mogą się spotkać poza kontekstem bieżących projektów i wyzwań. Spotkanie to łączy teorię z praktyką, oferując prelekcje w jego pierwszej części, oraz warsztatowe ćwiczenia w drugiej. Dzięki tak przygotowanej agendzie, każdy uczestnik zakończy dzień uzbrojony w solidną wiedzę. To także szansa na wymianę doświadczeń, dzielenie się nowinkami czy dyskusje o nadchodzących trendach.

Scenerią najbliższego spotkania będzie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Ta wyjątkowa przestrzeń stanowić będzie doskonałe tło do motywu przewodniego drugiej edycji Digital Masterclass: Marketingowe zbrojenie na 2019 rok. Eksperci z Semahead wskażą najważniejsze trendy w marketingu oraz narzędzia, w które warto zainwestować, aby nadążać za dynamicznym rozwojem naszej branży.

Tym razem w agendzie spotkania znajdą się m.in. wątki:

  • SEO BIG PICTURE
  • MARKETING AUTOMATION
  • BUYER PERSONA

Data: 11 października 2018 r.
Godzina: 09:30 – 16:00
Cena: EARLY BIRDS – 295 zł netto (do 4 października 2018 r.)
REGULAR TICKETS – 395 zł netto (do 10 października 2018 r.)
Gdzie odbędzie się wydarzenie?
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Al. Jana Pawła II 39, 31-864 Kraków

Wszystkie szkolenia Semahead objęte są Akredytacją DIMAQ. Informacje o szkoleniach dostępne są na: https://semahead.pl/akademia-semahead.