Akredytacja DIMAQ – Akademia Marketingu: Social media to nowa telewizja

30.03.2018

30 prelegentów, 22 godziny prelekcji, 2 dni networkingu i jeden ważny temat. Tak w skrócie można opisać nadchodzące majowe wydarzenie w Krakowie – konferencję Akademia Marketingu: Social media to nowa telewizja. Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ.  Baner Akademia Marketingu social media to nowa telewizja

Akredytacja DIMAQ oznacza, że wydarzenie włączone jest do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ –certyfikatu kompleksowo potwierdzającego kompetencje digital marketingowe przyznawanego przez IAB Polska (więcej informacji TUTAJ)

Posiadacze certyfikatów mogą wziąć udział w wydarzeniu w cenie specjalnej z 5% rabatem (dostępne rabaty sumują się). Specjalny KOD RABATOWY mogą otrzymać, pisząc na adres: dimaq@iab.org.pl

16 i 17 maja 2018 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (Kraków) odbędzie się trzecia edycja Akademii Marketingu. Tym razem tematem przewodnim będzie video marketing. Będzie to pierwsza konferencja w Polsce poświęcona budżetowaniu, analityce i technologii video marketingu w social media. To także największe wydarzenie w Małopolsce skierowane do osób odpowiedzialnych za planowanie zakupów w mediach oraz zarządzanie mediami społecznościowymi.

Podczas Akademii uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak planować wydatki na reklamę na Facebooku i ATL, jak generować leady za pomocą video w branży B2B i B2C czy mądrze łączyć promocję na YouTube i Facebooku. Dużo miejsca poświęcone będzie mierzeniu i angażowaniu odbiorców, w tym współpraca z influencerami.

Na scenie w ciągu dwóch dni pojawi się aż 30 prelegentów z czołowych polskich firm. Na Akademii Marketingu swoje prelekcje będą mieli m.in. Jan Zając (Sotrender), Agnieszka Chabrzyk (Business Factory – Facebook Marketing Partner), Kamil Kozieł, Marta Sułkiewicz (Gemius), Michał Grzebyk (ContentHouse), Artur Jabłoński, Grzegorz Miłkowski (ContentHouse) czy Ewa Grzelakowska-Kostoglu (vlogerka znana jako Red Lipstick Monster). Na scenie pojawią się również przedstawiciele z Brand24, Synerise, Bluerank, FreshMail, Netizens, Kantar Millward Brown, New Amsterdam, INSIGNIA, Joh Pitcher, Stowarzyszenie Wiosna, Semanticad, Duckie Deck czy MyLo.

Konferencja skierowana jest głównie do osób odpowiedzialnych za marketing, tj. dyrektorów marketingu, brand managerów, specjalistów ds. PR, właścicieli małych i średnich firm, osób związanych z planowaniem i zakupem mediów (media plannerzy / buyerzy), social media specjalistów, content designerów, strategów, oraz właścicieli startupów i firm działających w branży e-commerce.

Szczegółowe informacje na temat programu i biletów: http://akademiamarketingu.edu.pl