Akredytacja DIMAQ: Adform Programmatic Edge

27.09.2017

Adform ponownie zaprosił reklamodawców, największe domy mediowe w Polsce, agencje reklamowe i wydawców, aby wspólnie zastanowić się, w jakim kierunku będzie się rozwijał rynek Programmatic w Polsce. Konferencja Adform Programmatic Edge odbędzie się 3 października 2017 w nadwiślańskiej scenerii Centrum Konferencyjnego Nauki Kopernik.Adform Programmatic Edge Conference 2017

To już III edycja wydarzenia. Tym razem została objęta akredytacją DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatów za udział w  wydarzeniu otrzymują punkty recertyfikacyjne niezbędne do utrzymania certyfikatu DIMAQ (więcej informacji TUTAJ).

Prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach, sposobach monetyzacji powierzchni reklamowych oraz wykorzystaniu danych w Programmatic. Wśród prelegentów trzeciej edycji Programmatic Edge są przedstawiciele takich marek mediowych oraz partnetów jak: Allegro Group, Cloud Technologies, CMS Cameron McKenna, Deloitte Digital CE, Grupa Wirtualna Polska, IPG Mediabrands, Media Impact Polska, Meetrics, Netsprint, Publicis Media.

Podczas konferencji będzie można znaleźć odpowiedź na wiele pytań dotyczących najnowszych trendach na rynku RTB w Polsce.

  • Co wpływa na jakość danych? Jakie kryteria reklamodawcy powinni uwzględnić przy wyborze danych?
  • Które formaty są najpopularniejsze, jak kształtują się średnie eCPM, jak rozwija się w RTB video i Rich Media.
  • Jak można wykorzystać szeroki wybór formatów Rich Media, odpowiemy na pytanie czy można nimi osiągnąć odpowiednio duży zasięg i wysoką efektywność oraz jak działa wsparcie Adform na wszystkich etapach.
  • Jak zmierzyć realny zasięg w kampanii digital z wykorzystaniem wskaźnika Viewability?
  • Jak realnie reklamodawcy i agencje korzystają z danych w Programmatic oraz czego możemy się spodziewać w przyszłości na tym rynku.
  • RODO – co oznacza dla organizacji i jak rozpocząć wdrożenie.

Konferencja Adform Programmatic Edge jest bezpłatna. Rejestracja oraz więcej informacji TUTAJ.

Rejestracja nie jest jednoznaczna z udziałem w konferencji. W związku z dużym zaintersowaniem oraz ograniczoną liczbą miejsc prosimy o oczekiwanie na potwierdzenie Państwa udziału w konferencji