Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Kluczem do pozyskania klienta jest nawiązanie z nim relacji. Dzięki niej można przedstawić mu usługę lub produkt, jego cechy, „klimat” marki, jej wizerunek, cenę, informację o promocji i wiele innych elementów marketingowej układanki, które kończą się transakcją.
- Pawel Kolenda

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Untitled design (32)Untitled design (32)
digital kingdomdigital kingdom
greytreeczlonekgreytreeczlonek
Interactive Solutions Sp. z o.o. logoInteractive Solutions Sp. z o.o. logo
Untitled design (50)Untitled design (50)
CSGroupCSGroup
Facebook Poland Sp. z o.o.Facebook Poland Sp. z o.o.
selectiv2 członekselectiv2 członek
Merlin GroupMerlin Group
Novem IAB PolskaNovem IAB Polska
FFWFFW
TNSTNS
e-Gentic GmbH logoe-Gentic GmbH logo
Cor media logoCor media logo
Tvn logoTvn logo
makolablogo310x124pxmakolablogo310x124px
Provident IAB PolskaProvident IAB Polska
Advice logoAdvice logo
Adequate logoAdequate logo
Widzialni.pl logoWidzialni.pl logo