Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Kluczem do pozyskania klienta jest nawiązanie z nim relacji. Dzięki niej można przedstawić mu usługę lub produkt, jego cechy, „klimat” marki, jej wizerunek, cenę, informację o promocji i wiele innych elementów marketingowej układanki, które kończą się transakcją.
- Pawel Kolenda

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
feno logofeno logo
Mindshare Polska Sp. z o.o. logoMindshare Polska Sp. z o.o. logo
netsprintnetsprint
k2 logok2 logo
mediafarm logomediafarm logo
Mobiem logoMobiem logo
makolablogo310x124pxmakolablogo310x124px
faceADDICTED / Agencja social media logofaceADDICTED / Agencja social media logo
nuntius logonuntius logo
SMEBusiness IAB PolskaSMEBusiness IAB Polska
International Data Group Poland S.A. logoInternational Data Group Poland S.A. logo
CSGroupCSGroup
Tarsago PolskaTarsago Polska
Agora logoAgora logo
Polska Press Sp. z. o.o.Polska Press Sp. z. o.o.
sitecore czloneksitecore czlonek
Bonnier logoBonnier logo
Projekt bez tytułuProjekt bez tytułu
kamikaze2kamikaze2
polsatpolsat