Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Kluczem do pozyskania klienta jest nawiązanie z nim relacji. Dzięki niej można przedstawić mu usługę lub produkt, jego cechy, „klimat” marki, jej wizerunek, cenę, informację o promocji i wiele innych elementów marketingowej układanki, które kończą się transakcją.
- Pawel Kolenda

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
umccann_310x1241umccann_310x1241
BusinessClick logoBusinessClick logo
baker mckenziebaker mckenzie
AF.agencyAF.agency
jamel_logo_310x124jamel_logo_310x124
Socializer SA logoSocializer SA logo
Walk logoWalk logo
Mindshare Polska Sp. z o.o. logoMindshare Polska Sp. z o.o. logo
Mobiem logoMobiem logo
Akademia Leona Koźmińskiego ALK IAB PolskaAkademia Leona Koźmińskiego ALK IAB Polska
netsprintnetsprint
wp_logo_310x124wp_logo_310x124
starcomstarcom
International Data Group Poland S.A. logoInternational Data Group Poland S.A. logo
kamikaze2kamikaze2
fabryka marketingu stronafabryka marketingu strona
Advice logoAdvice logo
adtankadtank
Mexad logoMexad logo
edipresse1-310x124_bwedipresse1-310x124_bw