Spotkanie serwisów VoD dt. wyszukiwarki

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wraz z firmą Netsprint, 15 lipca o godz. 11.00, organizuje spotkanie dla serwisów VoD, które chciałyby dołączyć do najnowszego projektu – wyszukiwarki legalnych treści.

IAB Polska po rozstrzygniętym konkursie na przygotowanie wyszukiwarki legalnych treści, w wyniku którego, zadania podejmie się firma Netsprint, organizuje w swojej siedzibie przy ul. Kruczej 16/22 spotkanie dla serwisów VoD.
Wyszukiwarka będzie zaimplementowana na www.ogladaj-legalne.pl, a jej głównymi celami w ramach społecznego charakteru akcji Oglądaj Legalne są:

  • wykreowanie w użytkownikach nawyku korzystania z treści, których legalność sygnuje IAB Polska za pomocą łatwej w obsłudze wyszukiwarki
  • powszechnie dostępne narzędzie z bazą legalnych źródeł, co ma stanowić zachętę do przyłączania się do akcji nowych podmiotów VoD
  • strona internetowa mająca w procesie komunikacji stać się gwarancją dla użytkowników oraz podmiotów VoD biorących udział w akcji, pozyskiwania treści z legalnych źródeł
  • aktualizowane zasoby wyszukiwarki, które stanowić mają potwierdzenie wiarygodności uczestników projektu

IAB Polska wraz z Netsprint zapraszają na spotkanie przedstawicieli wszystkich chętnych serwisów VoD , wspierających już akcję Oglądaj Legalne, jak i wszystkie serwisy zainteresowane akcją Oglądaj Legalne oraz przystąpieniem do wyszukiwarki legalnych treści.

Gdzie: Sala Konferencyjna IAB Polska przy ul. Kruczej 16/22 (wejście od Wilczej)
Kiedy: 15 lipca o godz. 11.00
Ilość miejsc w iabłku – siedzibie IAB jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na adres a.wojcik@iab.org.pl do 10 lipca br.

Serdecznie zapraszamy