Kontakt

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

ul. Puławska 39/77, 02-508 Warszawa (wejście od ul. Willowej)
tel: 22 415 54 44, fax: 22 212 87 74

KRS 0000258896
NIP: 521-34-18-625
REGON: 140780831
godziny pracy biura: 9.00 – 17.00

Facebook | LinkedIn | Twitter | YouTube

wlodek3

    

Włodzimierz Schmidt

Włodzimierz Schmidt

prezes zarządu

E-mail: w.schmidt@iab.org.pl

M: +48 604 056 955

robert2

Robert Wielgo

Robert Wielgo

członek zarządu, CMO

E-mail: r.wielgo@iab.org.pl

jowitka

Jowita Nowak

Jowita Nowak

office manager

E-mail: j.nowak@iab.org.pl

T: 22 434 21 58

pawel

Paweł Kolenda

Paweł Kolenda

dyrektor ds. badań

E-mail: p.kolenda@iab.org.pl

T: 22 434 21 77

Artur Bednarz

Artur Bednarz

menedżer ds. komunikacji i  PR

E-mail: a.bednarz@iab.org.pl

M: +48 602 807 035

Agata Gołuchowska

Agata Gołuchowska

menedżer ds. komunikacji i marketingu

E-mail: a.goluchowska@iab.org.pl

M: +48 516 218 648

asia3

Joanna Komuda

Joanna Komuda

manager działu projektów

E-mail: j.komuda@iab.org.pl

M: +48 501 373 948

[/columns]

renia

Renata Święcka

Renata Święcka

project manager

E-mail: r.swiecka@iab.org.pl

M: +48 515 682 007

ewa0

Ewa Opach

Ewa Opach

menedżer ds. edukacji i certyfikacji

E-mail: e.opach@iab.org.pl

M: +48 735 911 657

marcin

Marcin Malinowski

Marcin Malinowski

menadżer ds. relacji i inicjatyw członkowskich

E-mail: m.malinowski@iab.org.pl

M: +48 515 298 577

monia

Monika Szybowska

Monika Szybowska

sales manager

E-mail: m.szybowska@iab.org.pl

M: +48 784 047 485

honorka

Honorata Stępień-Dąbrowska

Honorata Stępień-Dąbrowska

sales manager

E-mail: h.stepien@iab.org.pl

M: +48 734 129 635

dominika

Dominika Ogonowska

Dominika Ogonowska

asystentka księgowej

E-mail: d.ogonowska@iab.org.pl