Kontakt

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

ul. Puławska 39/77, 02-508 Warszawa (wejście od ul. Willowej)
tel: 22 415 54 44, fax: 22 212 87 74

KRS 0000258896
NIP: 521-34-18-625
REGON: 140780831
godziny pracy biura: 9.00 – 17.00

Facebook | LinkedIn | Twitter | YouTube

wlodek3

    

Włodzimierz Schmidt

Włodzimierz Schmidt

prezes zarządu

E-mail: w.schmidt@iab.org.pl

robert2

Robert Wielgo

Robert Wielgo

członek zarządu, CMO

E-mail: r.wielgo@iab.org.pl

pawel

Paweł Kolenda

Paweł Kolenda

dyrektor ds. badań

E-mail: p.kolenda@iab.org.pl

T: 22 434 21 77

Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka

dyrektor ds. komunikacji i PR

E-mail: d.zawadzka@iab.org.pl

T: +48 572 942 388

ewa0

Ewa Opach

Ewa Opach

dyrektor ds. edukacji i certyfikacji

E-mail: e.opach@iab.org.pl

M: +48 735 911 657

monia

Monika Szybowska

Monika Szybowska

dyrektor sprzedaży obszaru projektów

E-mail: m.szybowska@iab.org.pl

M: +48 784 047 485

kaja 306 x 306

Kaja Rud-Romańczyk

Kaja Rud-Romańczyk

menedżer działu projektów

E-mail: k.rud@iab.org.pl

M: +48 506 692 443

renia

Renata Święcka

Renata Święcka

senior project manager

E-mail: r.swiecka@iab.org.pl

M: +48 515 682 007

jowitka

Jowita Nowak

Jowita Nowak

office manager

E-mail: j.nowak@iab.org.pl

T: 22 434 21 58

Anna Mazur

Anna Mazur

menedżer ds. regulacyjnych

E-mail: a.mazur@iab.org.pl

T: +48 515 719 577

anna g 305 x 305

Anna Garwolińska

Anna Garwolińska

menedżer ds. relacji i inicjatyw członkowskich

E-mail: a.garwolinska@iab.org.pl

T: +48 515 298 577

ja

Agata Gołuchowska

Agata Gołuchowska

menadżer ds. komunikacji i marketingu

E-mail: a.goluchowska@iab.org.pl

M: +48 516 218 648

Joanna Staszewska

Joanna Staszewska

Joanna Staszewska

project manager

E-mail: j.staszewska@iab.org.pl

Tel: +48 668 851 954

Agata Witkowska

Agata Witkowska

Agata Witkowska

project manager

E-mail: a.witkowska@iab.org.pl

Tel: +48 516 796 444

Paweł Gmurek

Paweł Gmurek

specjalista ds. sprzedaży

E-mail: p.gmurek@iab.org.pl

M: +48 734 129 635

Agnieszka Fabianowicz

Agnieszka Fabianowicz

specjalista ds. edukacji i certyfikacji

E-mail: a.fabianowicz@iab.org.pl

Tel: 515 99 25 99

dominika

Dominika Ogonowska

Dominika Ogonowska

asystentka księgowej

E-mail: d.ogonowska@iab.org.pl