Formularz pobraniowy

Nie znaleziono publikacji do pobrania, lecz jeśli chcesz, możesz się dopisać do naszego newslettera.

Podaj swój adres e-mail, jeżeli nie jesteś jeszcze subskrybentem powiadomień.
Będziemy informować Cię o najciekawszych nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych.

E-mail*

Administratorem danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie (02-508) ul. Puławska 39/77 (dalej „IAB Polska”). Podany adres e-mail będzie przetwarzany w celu marketingu towarów i usług własnych IAB Polska oraz podmiotów współpracujących i stowarzyszonych z IAB Polska. IAB Polska informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgód na ich przetwarzanie i kontakt ze strony IAB Polska uniemożliwia realizację usługi informacyjnej i wysyłanie powiadomień o nowościach, ofertach i promocjach.
Podane przez Państwa dane, będą przetwarzane w celu zapewnienia obsługi serwisu oraz przy organizacji, dla komunikacji i w związku z obsługą targów, konferencji lub eventów do których zgłoszą Państwo swoje uczestnictwo, jak również we własnych celach marketingowych IAB Polska, w szczególności do informowania o planowanych targach, konferencjach i eventach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IAB Polska drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów IAB Polska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym, przez IAB Polska w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych, współpracujących lub stowarzyszonych z IAB Polska.*

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowościach, promocjach i ofertach od IAB Polska*

Wyślij
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.