Formularz pobraniowy

Nie znaleziono publikacji do pobrania, lecz jeśli chcesz, możesz się dopisać do naszego newslettera.

Podaj swój adres e-mail, jeżeli nie jesteś jeszcze subskrybentem powiadomień.
Będziemy informować Cię o najciekawszych nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych.

E-mail*

Administratorem Twoich danych osobowych jest  Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77 (dalej „IAB”). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki pocztą elektroniczną spersonalizowanych powiadomień o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych, objętych usługą newsletter/powiadomienia.
Podstawami przetwarzania danych jest zgoda subskrybenta. Wyrażona przez Ciebie zgoda jest dobrowolna i masz prawo w dowolnej chwili ją odwołać. Informujemy jednak, że jej brak uniemożliwiłby nam przekazywanie Ci informacji i realizację usługi newslettera/powiadomień.Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług i naszym zaufanym partnerom.
Informujemy, że zgodnie z przepisami, każda osoba której dane osobowe są przetwarzane ma prawo do: wglądu do swoich danych i ich poprawiania, wnioskowania o: sprostowanie treści danych, ich usunięcie, przeniesienie, ograniczenie lub zaprzestanie przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Przetwarzane dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane będą przetwarzane w okresie ważności zgody oraz zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa.
Kontakt z administratorem w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest drogą elektroniczną na adres: biuro@iab.org.pl lub korespondencyjnie na adres naszej siedziby.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IAB drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji objętych usługą newsletter/powiadomienia oraz marketingowych dotyczących usług własnych IAB oraz produktów i usług zaufanych partnerów IAB.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji o nowościach, aktualnych promocjach i ofertach branżowych, objętych usługą newsletter/powiadomienia

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowościach, promocjach i ofertach od IAB Polska.

Potwierdzam
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.