Zgłoś kandydatów do Nagród za dokonania – MIXX Awards 2014

02.09.2014

Ruszyły zgłoszenia do „Nagród za dokonania” konkursu MIXX Awards 2014. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali MIXX Awards 2014, która odbędzie się 6 listopada br. w Palladium, Warszawa.

Od 1 września firmy członkowskie Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska mogą zgłaszać kandydatury do Nagród za dokonania MIXX Awards.

Kandydatury można przesyłać w następujących kategoriach:

  • Człowiek Roku – nagroda dla osoby za ponadprzeciętne zasługi dla interaktywnego marketingu i reklamy
  • Marketer Roku – nagroda dla firmy za działania powodujące rozwój branży i za działania podnoszące poprzeczkę w dziedzinie marketingu interaktywnego (w tej kategorii nagrodzony może zostać jedynie reklamodawca)
  • Agencja Roku – nagroda dla agencji, za działania, które stanowią drogowskaz dla branży i innych agencji reklamowych działających na rynku
  • Dom Mediowy Roku – nagroda dla domu mediowego za działania, które stanowią drogowskaz dla branży i innych domów mediowych działających na rynku

Kandydatury do powyższych kategorii powinny składać się z następujących elementów:

  • wskazanie kandydatury,
  • uzasadnienie kandydatury.

Kandydatów do wymienionych kategorii zgłasza Organizator – Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz wszystkie firmy członkowskie IAB Polska. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września 2014 r.

Uwaga! Zgłoszenia są bezpłatne.

Zgłoś kandydata do nagród za dokonania MIXX Awards 2014 >

Nagrody za dokonania przyznaje specjalnie powołana przez Organizatora Kapituła konkursu składająca się z reprezentantów branży internetowej oraz laureatów nagrody „Człowiek roku” z lat ubiegłych ( z wyłączeniem laureata z roku 2012 – „polskich internautów”).

Już dzisiaj możesz zamówić bilet na konferencję i galę MIXX Awards & Conference 2014.

Kup bilet >

Więcej informacji na www.mixx-awards.pl