WebDoctor i Maxus w IAB Polska

21.06.2012
Uścisk ręki, gratulacje

WebDoctor i Maxus w IAB Polska

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska powiększa się o kolejne firmy – WebDoctor i Maxus.

Nowi członkowie IAB Polska to nowe wyzwania stojące po obu stronach – Cieszę się z przyjęcia kolejnych firm do IAB. Jednocześnie liczę na to, że poprzez aktywności ( wiedzę merytoryczna i praktyczna) firmy te silnie wesprą działania Grupy Roboczych – powiedziała Patrycja Sass-Staniszewska, Dyrektor Biura, IAB Polska.- Od początku istnienia naszej agencji dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone naszym Klientom były na jak najwyższym poziomie. Wiemy, że niezbędnym elementem w budowaniu upragnionego e-sukcesu klientów jest ich ciągła edukacja i dostarczanie najnowszej wiedzy. Przystąpienie do IAB to bardzo ważny krok w aktywnej edukacji rynku, która jest niebywale istotna dla tak prężnie rozwijającej się branży internetowej. Wierzymy, że nasze doświadczenie będzie mogło wesprzeć działalność IAB, zarówno w zakresie współtworzenia standardów i dobrych praktyk rynkowych w zakresie marketingu w wyszukiwarkach, ale także wszelkich inicjatywach grup roboczych.


- Cieszymy się bardzo z przyjęcia do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Możliwość wpływu na kształt rynku internetowego w Polsce, które daje uczestnictwo w IAB Polska, jest koniecznością każdego podmiotu działającego w tym segmencie.Maxuschce aktywnie włączyć się w ten proces, filozofia naszej firmy na wielu płaszczyznach jest zbieżna z celami funkcjonowania IAB Polska dlatego naturalnym dla nas była decyzja o przystąpieniu do IAB Polska. Wspólnie musimy określać i podnosić standardy rynku co w konsekwencji przyniesie wymierne korzyści dla nas oraz wszystkich jego uczestników.
O firmie: WebDoctorWebDoctor to agencja marketingu internetowego specjalizująca się w profesjonalnym doradztwie i realizacji kampanii marketingowych w sieci. Korzystając z szerokiego wachlarza możliwości, jaki dostarczają marketing w wyszukiwarkach, badania użyteczności strony, Social Media oraz e-mail marketing, dajemy naszym Klientom receptę na e-sukces. Wśród Klientów agencji znajdują się takie marki jak Osram, Aviva Commercial Union, czy Wykop.pl. WebDoctor jest też wydawcą serwisu informacyjnego SeoPortal.pl.O firmie: MaxusMaxus to najszybciej rozwijająca się agencja mediowa na świecie (Recma 2009) i jedyna globalna agencja stworzona w erze cyfrowej. Firma zatrudnia 1300 osób w 60 krajach. Maxus należy do GroupM/holding WPP, największej na świecie grupy o profilu media investment management. Przynależy do największej w Polsce, globalnej struktury negocjacyjnej – korzystne warunki zakupu mediów.