WayToGrow dołącza do IAB Polska

03.04.2017

WayToGrow oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania powierzchnią reklamową wydawców internetowych. Od doboru odpowiednich placementów i formatów reklamowych, przez poprawną technicznie implementację adserwera, odpowiednie zarządzanie platformami typu Adexchange/SSP aż do połączenia źródeł programatycznych z kampaniami sprzedawanymi bezpośrednio. To  kluczowe obszary dla wydawców chcących oprzeć swój model biznesowy  na przychodach reklamowych. Obecnie w ramach swojego portfolio WaytoGrow zarządza około 2,5 miliardami odsłon reklamowych.

Rynek programmatic oraz yield management rośnie niezwykle dynamicznie. W obszarze tym nieustannie pojawiają się nowe podmioty i technologie. IAB to idealne miejsce do wymiany doświadczeń i kształtowania tego młodego rynku. Jako że WayToGrow działa już od dwóch lat uznaliśmy, że to dobry moment aby zacząć aktywniej uczestniczyć w życiu branży.

-mówi Dominik Czarnota, CEO WayToGrow

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.