Tylko do 8 kwietnia do godz. 12.00 zgłoś wystąpienie na IAB Showcase „Panorama poznańskiego rynku interaktywnego”

07.04.2014
IAB Showcase logo cegielka

IAB Showcase

IAB Showcase „Panorama poznańskiego rynku interaktywnego” zbliża się dużymi krokami. Tylko do 8 kwietnia do godz. 12.00 przyjmowane są zgłoszenia wystąpienia. Podczas wydarzenia, 24 kwietnia 2014 w Poznaniu, prelegenci będą mieli okazję na swobodne zaprezentowanie swoich osiągnięć przed szerokim gronem klientów.

IAB Polska gorąco zachęca do skorzystania z ogromnej szansy jaką jest IAB Showcase, poprzez złożenie propozycji wystąpienia. Do 8 kwietnia 2014 roku do godziny 12:00 przyjmowane są zgłoszenia od firm, które pragną być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

O konferencji IAB Showcase „Panorama poznańskiego rynku interaktywnego”

Konferencja IAB Showcase „Panorama poznańskiego rynku interaktywnego” odbędzie się 24 kwietnia br. Konferencja ta jest szansą na przedstawienie swojego doświadczenia i dorobku, dyrektorom i menadżerom do spraw marketingu największych polskich firmach, co niesie za sobą realne możliwość nawiązania kontaktów i przyszłej współpracy. Składa się z prezentacji, ukazujących case study prelegentów będących praktykami specjalizującymi się w różnych dziedzinach reklamy interaktywnej, a jej formuła pozwala na pokazanie praktycznych rozwiązań rynkowych i atrakcyjne zaprezentowanie swojego dorobku gronu potencjalnych klientów.

Jak zgłosić swoje wystąpienie:

Wszyscy pragnący być częścią IAB Showcase mogą składać propozycje u:
Anna Maj
key account manager
E-mail: a.maj@iab.org.pl
T: 22 434 21 35
M: +48 600 253 807