Rozwijamy się. AgroFoto oraz bdsklep.pl w IAB Polska.

16.07.2012
Uścisk ręki, gratulacje

Rozwijamy się

Do związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączają dwie nowe firmy: AgroFoto i bdsklep.pl.

bdsklep.pl to internetowy supermarket. Konsument może wybierać spośród ponad 10 000 produktów. Wspólnie z IAB Polska BDSklep.pl zamierza tworzyć nową wartości dla internetowych konsumentów.

- Naszym zdaniem IAB Polska to bardzo nowoczesne stowarzyszenie, które wyznacza trendy w dziedzinie e-commerce. bdsklep.pl również dąży do innowacyjności i czerpie z wszelkich nowości na rynku internetowym, dlatego tym bardziej cieszy nas, że został członkiem IAB Polska. Pod wspólnym szyldem związku IAB możemy skuteczniej wyznaczać dalszy rozwój polskiego e-marketingu i dążyć do jak najwyższej jakości usług w tej branży.AgroFoto to największy serwis internetowy o tematyce rolniczej w Polsce. AgroFoto jest też pierwszą firmą w IAB Polska, której obszar zainteresowań stanowi rolnictwo i agrobiznes.

- Intensywny rozwój Internetu, także w obszarach wiejskich, jest szansą na nowoczesne społeczeństwo z pełnym dostępem do wiedzy, bez względu na miejsce zamieszkania i status społeczny. Na szybko zmieniającym się rynku, coraz więcej firm z branży dostrzega, że w Internecie, a szczególnie w obszarze mediów społecznościowych, pojawiły się szanse, o których nikt wcześniej nie marzył. Dziś bezpośredni kontakt producentów, dystrybutorów, przedstawicieli firm z rolnikiem jest możliwy. Marketing rolniczy powoli staje się narzędziem pracy i standardem u wielu firm z branży.
Przystąpienie do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska to dla nas ważne wydarzenie.
Dzięki członkostwu będziemy mogli intensywniej edukować przedsiębiorców w szeroko rozumianej branży rolniczej, oraz informować jak skuteczne są działania w obszarze social media. Obecność w IAB Polska pozwoli wpływać na rozwój branżowej komunikacji.
O firmachbdsklep.plbdsklep.pl to internetowy supermarket, który swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całą Polskę, ale i cały świat. Jego misją jest ułatwianie codziennych zakupów i odzyskanie czasu na rzeczy ważne dla naszych konsumentów. Dzieje się do za sprawą:
· bogatej oferty artykułów codziennego użytku najlepszych marek z Polski i zagranicy;

· prostych kroków zakupowych i intuicyjności sklepu;

· bezpiecznej i szybkiej dostawie (24h w Polsce);

· wysokiej jakości obsługi klienta;

· konkurencyjnym cenom i częstym promocjom;

bdsklep.pl to zespół młodych pasjonatów, którzy tworzą unikatowy serwis dla najbardziej wymagających konsumentów i miejsce, gdzie powstają nowe trendy w branży e-commerce.AgroFotoPortal AgroFoto.pl powstał w 2006 roku, a obecnie jest największym portalem o tematyce rolniczej w Polsce, na którym setki tysięcy osób wymieniają się wiedzą, doświadczeniami oraz zdjęciami dokumentującymi ich pasję. Od lat przyświeca nam hasło „prawdziwy obraz polskiego rolnictwa”.Dziś nasz serwis miesięcznie odwiedza ponad 400 tys. rolników, liczba odsłon przekracza 13 mln.
Dzięki temu, że jesteśmy medium społecznościowym, stwarzamy nową jakość w zakresie sposobu prowadzenia rozmowy o rolnictwie. To prawdziwe miejscem rolniczych spotkań.Zapraszamy na AgroFoto.pl