Replise w gronie firm członkowskich IAB Polska

21.03.2013
Kobieta patrząca na wprost, uśmiecha się

Replise w gronie firm członkowskich IAB Polska

Replise, firma zajmująca się monitoringiem mediów społecznościowych, przystąpiła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Firma Replise oferuje specjalistyczne rozwiązania do analizy i monitoringu treści w Internecie oraz doradztwo w zakresie przygotowywania zaawansowanych raportów i badań. Replise jest to pierwsze narzędzie na rynku, które oferuje tak zaawansowane możliwości analizy treści internetowych. Wykorzystane przez Replise rozwiązania pozwalają firmom nie tylko monitorować, lecz także mierzyć aktywność społeczną. W rezultacie wnioski płynące z badania mediów społecznościowych przekładają się bezpośrednio na wymierne wyniki biznesowe. Dyrektorem Zarządzającym spółki jest Maciej Kutak, jeden z najbardziej doświadczonych managerów branży mediowej.


Przystąpienie do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB od początku było naszym priorytetem. Jesteśmy zadowoleni z decyzji podjętej przez Związek o przyjęciu Replise w poczet jej członków. Cieszymy się, że będziemy wśród najlepszych z naszej branży.
http://www.replise.com