Przyjdź na 8 edycję Interact Congress 2014

02.04.2014

W tym roku, na 8 edycję, INTERACT zapraszamy do Paryża w dniach 20 i 21 Maja. Cały europejski ekosystem reklamy spotka się podczas dwóch dni konferencji pod hasłem „Tworzenie nowej ery wzrostu”.

Wiele konferencji i debat, skupiających głównych Europejskich graczy z dziedziny rozwoju marketingu, będzie omawiać tematy związane z programowaniem,danymi, reklamą społeczną, usługami mobilnymi, reklamą rodzimą i reklamą wideo, metryką, innowacjami i prywatnością.

Konferencja będzie zgłębiać wschodzące trendy i innowacje ze świata rynku cyfrowego. Zostaną przedstawione najciekawsze Europejskie studia przypadku zarówno z małych jak i z dużych rynków, zobrazowana zostanie również siła usług cyfrowych i narzędzia umożliwiające rozwój biznesu.
Interact to jedyne miejsce, w którym znaleźć można wszystkie przydatne informacje dotyczące Europejskiego krajobrazu, i zrozumieć jak on napędza i uzupełnia trendy światowe.

Nie przegap możliwości do zdobycia wiedzy i okazji do nauki od wiodących przedstawicieli branży, poszerzaj swoją profesjonalną sieć oraz otrzymuj wsparcie od innowacyjnych i kreatywnych przedsiębiorców.

W tym roku, po raz kolejny, wyłonione zostaną nagrody Research Awards oraz MIXX Awards.