Przeprowadź warsztat podczas VII edycji IAB Internet Week

21.08.2017

IAB Internet Week to cieszący się olbrzymim zainteresowaniem cykl bezpłatnych warsztatów na temat najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy i komunikacji internetowej. VII edycja wydarzenia odbędzie się 25-29 września 2017. Chcesz przeprowadzić warsztat? Zostały ostatnie wolne miejsca!

Jaka jest idea wydarzenia?

Idea IAB Internet Week jest prosta – przez 5 dni eksperci reprezentujący wydawców, agencje interaktywne, domy mediowe i dostawców technologii prowadzą dla marketerów warsztaty ze swoich obszarów.

Celem  jest dostarczenie uczestnikom dogłębnej wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy internetowej oraz pokazanie, że umiejętność łączenia tych narzędzi jest konieczna do stworzenia skutecznej strategii działań marketingowych online.

Kim są uczestnicy?

Warsztaty kierujemy są do specjalistów i menedżerów działów marketingu, którzy w szybki i skondensowany sposób chcą poznać nowe digitalowe możliwości dla swoich firm.

Każdy warsztat trwa dwie godziny, a udział dla uczestników jest bezpłatny.

Dlaczego warto przeprowadzić warsztat?

IAB Internet Week to unikalna okazja, by budować pozycję swojej firmy jako eksperta digital marketingu i to w bezpośrednim kontakcie ze swoimi potencjalnymi klientami.

Szczegółowe informacje na stronie Internet Week.

Chcesz poprowadzić warsztat? Zostały ostatnie wolne miejsca spośród 15 slotów warsztatowych.

Skontaktuj się:
Monika Szybowska
Sales Manager
784 047 485
m.szybowska@iab.org.pl