Przeprowadź warsztat podczas VI edycji IAB Internet Week

09.01.2017

IAB Internet Week to cieszący się olbrzymim zainteresowaniem cykl bezpłatnych warsztatów na temat najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy i komunikacji internetowej. VI edycja wydarzenia odbędzie się 3-7 kwietnia 2017. Chcesz przeprowadzić warsztat? Zgłoś się!

Jaka jest idea wydarzenia?

Idea IAB Internet Week jest prosta – przez 5 dni eksperci reprezentujący wydawców, agencje interaktywne, domy mediowe i dostawców technologii prowadzą dla marketerów warsztaty ze swoich obszarów.

Celem  jest dostarczenie uczestnikom dogłębnej wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie reklamy internetowej oraz pokazanie, że umiejętność łączenia tych narzędzi jest konieczna do stworzenia skutecznej strategii działań marketingowych online.

Kim są uczestnicy?

Warsztaty kierujemy są do specjalistów i menedżerów działów marketingu oraz przedsiębiorców, którzy w szybki i skondensowany sposób chcą poznać nowe digitalowe możliwości dla swoich firm.
Każdy warsztat trwa dwie godziny, a udział dla uczestników jest bezpłatny.

Dlaczego warto przeprowadzić warsztat?

IAB Internet Week to unikalna okazja, by budować pozycję swojej firmy jako eksperta digital marketingu i to w bezpośrednim kontakcie ze swoimi potencjalnymi klientami.

Szczegółowe informacje na stronie Internet Week.

Chcesz poprowadzić warsztat? Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 lutego 2017!

Skontaktuj się:
Monika Szybowska
Sales Manager
784 047 485
m.szybowska@iab.org.pl