Provident Polska zasilił szeregi firm członkowskich IAB Polska

20.03.2014

Provident Polska S.A będący częścią grupy finansowej International Personal Finance został nową firmą członkowską Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Współpraca ta daje firmie możliwość wymiany doświadczeń z innymi członkami Związku oraz dostarcza nowej wiedzy w obszarze działań digital, który jest kluczowy dla rozwoju firmy.

provident_logo_310x124

Provident Polska

Od kilku lat obserwujemy wzrost znaczenia kanału digital w sprzedaży usług finansowych. Nasi klienci, spędzają w sieci sporo czasu, dlatego też nie możemy pozwolić sobie na marginalizowanie tego kanału. Członkostwo w IAB Polska da nam możliwość wymiany doświadczeń z pozostałymi członkami Związku oraz zainspiruje do tworzenia jeszcze lepszych i efektywniejszych rozwiązań sprzedażowo-obsługowych dla naszych klientów. Już dziś wiemy, że w perspektywie kilku lat, obszar działań digital stanie się kluczowym dla rozwoju naszej firmy.

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie obsługuje klientów w 8 krajach: Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Meksyku, Rumunii, na Litwie i w Bułgarii. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład International Personal Finance. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek z opcją obsługi w domu. Provident udziela również finansowania mikroprzedsiębiorcom. Provident jest, członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkiem Brytyjsko- Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu.