Ostatnia szansa na bilet na spotkanie świata badań i marketingu – konferencja Digital Reserch for Marketing (DR4M)

24.03.2014

26 marca 2014 r. o godzinie 9.30 w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się pierwsza konferencja o badaniach językiem marketerów Digital Research For Marketing (www.DR4M.pl) organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Polskie Badania Internetu (PBI). Uczestnicy wydarzenia zyskają unikalną wiedzę z zakresu badań i analityki internetowej.

Badacze/ Analitycy posługują się pojęciem GIGO (Garbage In, Garbage Out), czyli śmieci na wejściu, śmieci na wyjściu. Oznacza to tyle, że jeżeli założenia naszego projektu będą błędne na etapie analizy (np. analiza konkurencji, konsumentów) wadliwe będą także wnioski. Konferencja Digital Research for Marketing (DR4M) to unikalna, niedostępna wiedza przeznaczona dla marketerów, która pozwoli uniknąć kosztownych błędów na każdym etapie wdrożeń różnego rodzaju przedsięwzięć marketingowych, poczynając od etapu planowania, przez realizację na kontroli kończąc. Wiedza ta pozwoli im realizować śmielsze kampanie marketingowe oraz oszczędzić pieniądze.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu wykorzystania narzędzi badawczych on-line w działalności firmy oraz o działaniach strategicznych i marketingowych związanych z marką/produktem. Prelegenci konferencji DR4M ( http://dr4m.pl/Prelegenci.html ) to ścisła czołówka świata analityki marketingowej online. Skuteczność współczesnego marketera jest odzwierciedleniem jego nabytych umiejętności. W programie (http://dr4m.pl/Program_konferencji.html) zaplanowanych zostało 20 prelekcji na których wystąpi 29 prelegentów oraz panel dyskusyjny.

Konferencja Digital Research for Marketing odbędzie się 26 marca br. w Centrum Nauki Kopernik. DR4M to pierwsze tego rodzaju spotkanie świata badań i marketingu! Aby zgłosić udział w wydarzeniu należy przejść do strony: http://dr4m.pl/Zglos_udzial.html

Sponsorzy konferencji Digital Research for Marketing (DR4M):
Gemius SA – sponsor platynowy
Google – sponsor złoty
Blue Services – sponsor srebrny
Brand Fibres (by VML) – sponsor srebrny
GetBack – sponsor srebrny
Replise – sponsor srebrny

Więcej informacji www.dr4m.pl

sponsorzy