Oferta pracy IAB Polska

26.08.2013
Dwie kobiety siedzą przy komputerze

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska poszukuje asystentki/ta biura.

Stanowisko: Asystent/ka Biura

Opis stanowiska:

  • prowadzenie biura,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,
  • tworzenie dokumentów, pism i listów,
  • wystawianie faktur, not księgowych, faktur korygujących,
  • prowadzenie kasy biura,
  • zaopatrzenie biura,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Związku.
  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów MS Office oraz programu księgowego Symfonia Faktura,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym.
  • Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój w branży internetowej,
  • pracę w zgranym zespole i w miłej atmosferze
  • Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV do 4.09.2013r.:

    aleksandra_wojcik

    Aleksandra Wójcik

    members & pr manager

    E-mail: awojcikiab.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”