NowyMarketing dostarczy inspiracji marketerom.

12.06.2012
raport, wykres słupkowy, dokumenty

NowyMarketing dostarczy inspiracji marketerom.

W sieci pojawił się właśnie nowy serwis poświęcony marketingowi internetowemu – NowyMarketing.

Za stworzenie projektu odpowiada agencja interaktywna Autentika.NowyMarketing jest serwisem skierowanym do tych wszystkich, którzy zawodowo związani są z branżą e-marketingową, czyli pracowników działów marketingu oraz osób związanych z agencjami interaktywnymi, social mediowymi, reklamowymi, PR-owymi, domami mediowymi, a także do pasjonatów i studentów, którzy po prostu interesują się najnowszymi trendami z rynku interaktywnego.

Nasz cel to dostarczyć konkretów i inspiracji ze świata marketingu internetowego – mówi Michał Samojlik, właściciel serwisu, prezes agencji interaktywnej Autentika – NowyMarketing to tytuł dla tych wszystkich, którzy tak jak ja, szukają publikacji, które pomogą im w pracy i realizacji zawodowych pasji. Chcą dowiedzieć się, jak dobrze wydać pieniądze na promocję w sieci. Co i dlaczego się klika. Jak przyciągnąć i zatrzymać użytkownika. Interesują ich trendy w kreacji i możliwości współczesnej technologii.

NowyMarketing jest już kolejnym tytułem wydawanym przez Autentikę. Na początku zeszłego roku agencja uruchomiła serwis MamStartup.pl, który dziś jest największym polskim wydawnictwem poświęconym w pełni internetowym startupom. Od 2009 roku prowadzi również Freszki.pl kolekcję inspirujących i skutecznych projektów internetowych.NowyMarketing jest dostępny pod adresem http://nowymarketing.plZnajdziesz nas również na:Facebooku: „https://www.facebook.com/NowyMarketing
Twitterze: „https://twitter.com/#!/NowyMarketing