Nowa firma członkowska w IAB Polska

09.07.2012
Uścisk ręki, gratulacje

Nowa firma członkowska w IAB Polska

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska informuje, że status członka nadzwyczajnego IAB Polska otrzymała firma Mobile Point.

Nowa firma członkowska zasiliła szeregi IAB Polska. Mobilepoint, agencja specjalizująca się w marketingu mobilnym wzmocni działania Grup Roboczych działającej w ramach IAB Polska.

- Mobile marketing jest dziedziną coraz prężniej rozwijającą się w Polsce. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie marketerów tym kanałem dotarcia do konsumentów dlatego naszym pragnieniem jest popularyzacja niestandardowych działań prowadzonych do posiadaczy telefonów i tabletów.
Przystąpienie do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska to dla nas wspaniałe wydarzenie.
Dzięki członkostwu, będziemy mogli intensywniej edukować przedsiębiorców pokazując jak skuteczne i mierzalne mogą być działania mobilne. Obecność w IAB Polska pozwoli wpływać na rozwój trendów w kanale mobile na miarę naszych czasów.

O firmieMobilepoint jest agencją full-service w branży marketingu mobilnego, która została powołana, by kształtować rynek mobilny w Polsce. Dysponujemy własną technologią adserverową oraz technologią do rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Jesteśmy grupą pasjonatów mediów cyfrowych i technologii, kreatywnych, tworzących strategie produktów. Skupiamy się na przekraczania granic i realizowaniu trudnych projektów.