MIXX Awards & Conference 2013 – zakończenie głosowania

03.10.2013
Kilka osób patrząc w góre bije brawo

MIXX Awards & Conference 2013 – zakończenie głosowania

MIXX Awards & Conference – święto twórców najlepszych kampanii reklamowych online.

115 zgłoszeń w 12 kategoriach. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu zakończone. Głosowanie jury oraz kapituły zakończone. Zwycięzców poznamy 6 listopada podczas uroczystej gali w Palladium.

MIXX Awards & Conference jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w branży marketingu internetowego organizowanym przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Na wydarzenie składa się konkurs, konferencja oraz gala rozdania nagród.

W konkursie, którego nie możemy porównać do żadnego innego, profesjonalne jury ocenia wszystkie aspekty marketingu internetowego, w tym: strategię, realizację, umiejętność wykorzystania mediów, efektywność i ROI. MIXX Conference będzie w całości poświęcona tematyce efektywności kampanii reklamowych w internecie. Konferencja skierowana jest do działów marketingu, działów interaktywnych dużych firm i korporacji oraz do branży interaktywnej. W szczególności pokazane zostaną kampanie z perspektywy agencja+klient. Podczas gali rozdania nagród poznamy zwycięzców w 12 kategoriach: kampania wizerunkowa, wprowadzenie nowego produktu na rynek, bezpośredni odzew, najlepsze zastosowanie nowych mediów, marketing społecznościowy, gry, branded content, lojalność wobec brandu, kampanie cross-mediowe, mobile/apps/tablets, strona brandowa. Najlepsza kampania otrzyma tytuł “Best in Show”. Ponadto poznamy Człowieka Roku, Agencję Roku, Marketera Roku, Dom Mediowy Roku polskiego internetu.

Kampanie reklamowane realizowane w internecie można było zgłaszać do 16 września. Zgłoszeń, które zostały zaakceptowane a następnie poddane pod głosowanie Jury było 115.

Głosowanie Jury (wybór najlepszej kampanii reklamowej) oraz Kapituły (nagrody za dokonania: Człowiek Roku, Agencja Roku, Marketer Roku, Dom Mediowy Roku) odbywało się w dniach od 20 września do 27 września.

Zwycięzców MIXX Awards 2013 poznamy już 6 listopada podczas uroczystej gali w Palladium. Bilety na wydarzenie można już nabyć po wypełnieniu formularza znajdującego się pod adresem: www.mixx-awards.pl/kup_bilet

Więcej na www.MIXX-Awards.pl
.