MIXX Awards & Conference taniej tylko do 10 października

06.10.2014

Tylko do 10 października bilety na MIXX Awards and Conference można nabyć w atrakcyjnej cenach.

6 listopada IAB Polska już po raz ósmy organizuje Galę rozdania nagród w konkursie MIXX Awards. Podczas gali MIXX Awards zostaną nagrodzone kampanie interaktywne, które łączą w sobie efektywność i kreatywność. Będzie w czym wybierać, bo w tym roku wpłynęły aż 134 zgłoszenia!

W dniu uroczystego rozdania nagród odbędzie się konferencja MIXX . W tym roku w całkiem nowej formule, skoncentrowanej na prezentacji nowych trendów w praktyce. Zaprezentowane zostaną na niej wyłącznie case studies – we wspólnych wystąpieniach agencji i ich klientów.

Bilety można nabyć rejestrując się w systemie https://www.mixx-awards.pl/mixx/rejestracja?back=/kup-bilet.

Do 10 października wstęp na konferencję i galę kosztuje 799 zł netto dla członków IAB  Polska i 999 zł  netto dla firm spoza IAB. Natomiast wstęp tylko na galę 399 zł netto członków IAB netto i 499 zł netto dla firm spoza IAB Polska.

MIXX Awards to konkurs międzynarodowy z tradycją sięgającą 2005 roku, kiedy to po raz pierwszy został zorganizowany przez amerykański oddział IAB. Od tamtej pory stał się jednym z najważniejszych konkursów dla branży interaktywnej. W Polsce konkurs MIXX organizowany jest już po raz ósmy. Jest drugim, po belgijskim, o tak długiej historii w Europie.

Logotypy patroni MIXX 2014