Kapituła konkursu MIXX Awards 2016 ogłasza nominacje do nagród za dokonania

17.11.2016

W ślad za zeszłotygodniowymi nominacjami, przyznanymi przez zespół jurorski najbardziej kreatywnym i efektywnym ich zdaniem kampaniom reklamowym i marketingowym w mijającym roku, dzisiaj Kapituła konkursu MIXX Awards 2016 ogłosiła nominacje do nagród w kategoriach specjalnych za dokonania.

Regulamin konkursu MIXX Awards przewiduje pięć kategorii specjalnych, w których przyznawane są wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W kategorii Marketer Roku nominacje otrzymują: Allegro, Grupa Żywiec i McDonald’s Polska.
W kategorii Agencja Roku nominacje otrzymują: Deloitte Digital CE, GoldenSubmarine, GONG, Lubię to – linked by Isobar i VML.
W kategorii Dom Mediowy Roku nominacje otrzymują: Initiative, MEC, MediaCom Warszawa, Starcom oraz Universal McCann.

Nominacje i nagrody w kategoriach Dom Mediowy Roku oraz Agencja Roku przyznawane są na podstawie oceny łączonej – głosowania Kapituły oraz oceny zgłoszeń danego podmiotu w pozostałych kategoriach konkursowych. Nominacje i nagrody w kategoriach Marketer Roku, Człowiek Roku oraz Nagroda Specjalna przyznawane są wyłącznie poprzez głosowanie Kapituły.

Zgodnie z regulaminem, nominacje w kategoriach Człowiek Roku oraz Nagroda Specjalna pozostają tajne aż do rozstrzygnięcia konkursu MIXX Awards, które nastąpi 1 grudnia br. podczas uroczystej gali w Multikino Złote Tarasy. Bilety na galę oraz poprzedzającą ją konferencję dostępne są na stronie internetowej MIXX Awards & Conference.

patroni-sponsorzy-wspolpraca