Ministerstwo Gopodarki obejmuje patronatem konferencję „IAB Akademia eCommerce”

16.10.2012
na stole leży dokument z kolorowymi wykresami

IAB Akademia eCommerce

Ministerstwo Gopodarki obejmuje patronatem konferencję „IAB Akademia eCommerce”

Wicepremier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu honorowego patronatu konferencji “IAB Akademia eCommerce”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2012 w Soho Factory w Warszawie. Konferencja dedykowana jest ludziom rozpoczynającym sprzedaż w internecie.
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska informuje, że Ministerstwo Gospodarki objęło honorowy patronat nad konferencją ‘IAB Akademia eCommerce’.


- Honorowy patronat Ministerstwa Gospodarki podkreśla unikalny charakter i prestiż konferencji ‘IAB Akademia eCommerce’. Nie pierwszy raz Pan Wicepremier Waldemar Pawlak decyduje się na honorowy patronat wydarzenia organizowanego przez IAB Polska, bowiem już wcześniej podobną decyzję podjął w przypadku innych naszych eventów.
Opisywane wydarzenie zapisze się w kalendarzu polskich konferencji jako unikalne. Eksperci Grupy Roczej E-commerce zdecydowali się zorganizować konferencję mając na uwadze misję IAB Polska, czyli szeroką edukację rynku w zakresie działań w internecie. Dlatego wstęp na dwudniową konferencję to tylko 380 zł netto, a konferencja jest okazją to spotkania i porozmawiania na żywo z autorami ‘Poradnika e-commerce’.
Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się m.in. jak założyć i wypromować sklep internetowy, na jakie aspekty prawne zwrócić uwagę prowadząc e-biznes i wreszcie jak zatroszczyć się o klienta.Więcej na http://www.akademiaecommerce.pl