Mexad firmą członkowską IAB Polska

06.08.2013
stół konerencyjny, na którym są szklanki, telefon i dokumenty

Mexad firmą członkowską IAB Polska

Mexad to firma oferująca specjalistyczną wiedzę oraz unikalną technologię do aukcyjnego zakupu internetowej powierzchni reklamowej.

Pamiętając początki działania IAB w Polsce doceniamy wkład jaki organizacja ta wnosi w świat reklamy internetowej. Jako, że jesteśmy częścią tego świata, naturalnym wydaje się decyzja o członkostwie. Przez te kilka lat działalności IAB umacniała swoją pozycję, a nowe władze dają nadzieję na dalszy dynamiczny rozwój. Cieszymy się, że wstępujemy do grupy, która kształtuje obraz rynku i dba o interesy jego uczestników. Zamierzamy być aktywnym członkiem IAB.

Mexad – to agencja Real Time Bidding działająca na rynku CEE z siedzibą w Warszawie, korzystająca z unikalnych technologii do zakupu powierzchni reklamowej w ramach szeroko pojętego ‘Programmatic buying’. Specjalizuje się w zakupie w czasie rzeczywistym reklamy typu display, search, wideo w tym connected tv oraz mobile w oparciu o dane zagregowane na technologii DMP. Współpracując z największymi i najważniejszymi dla rynku wydawcami, Mexad przeprowadził już ponad 200 kampanii w Polsce. Od 2012 agencja powiązana jest z platformą technologiczną DataXu (dataxu.com) – międzynarodowym liderem w dziedzinie marketingu zautomatyzowanego posiadającym własny agregat danych (DMP- Data Management Platform). Swoje nowoczesne rozwiązania Mexad proponuje agencjom a tak że klientom bezpośrednim.

Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.mexad.tv.