Mediaflex przystępuje do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

18.03.2013
MediafleX logo

Mediaflex przystępuje do IAB

Firma Mediaflex dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. To bardzo ważna decyzja w procesie doskonalenia się i rozwoju tej firmy.

Mediaflex specjalizuje się w tworzeniu produktów IT od kreacji reklamowych, poprzez aplikacje mobilne, serwisy internetowe, aż po serwisy dedykowane. Wśród jej klientów można wymienić min. wp.pl, onet.pl, czy interia.pl.


- W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu naszym Klientom wysokiej jakości usług. Przystąpienie do IAB jest dla nas kolejnym, bardzo ważnym krokiem w procesie doskonalenia i rozwoju. Chcemy aktywnie uczestniczyć w pracy grup roboczych, szczególnie jeśli chodzi o wypracowanie standardów realizacji projektów internetowych oraz edukacji Klientów w tym zakresie.
O firmieMediaflex Sp. z o. o. to firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości rozwiązań IT dla biznesu, w szczególności rozwiązań z zakresu e-commerce opartych na platformie sklepowej Magento, serwisów internetowych wykorzystujących CMS WordPress oraz aplikacji mobilnych na najpopularniejsze platformy: iOS, Android i Windows Phone. W czasie 5-letniej działalności miała okazję współpracować z kluczowymi polskimi portalami internetowymi, agencjami interaktywnymi i reklamowymi oraz domami mediowymi. Kreatywne połączenie kompetencji w obszarze strategii, grafiki, usability i technologii poparte doświadczeniem zespołu – to cechy wyróżniające Mediaflex.